top of page
AquaOxy

Kombajn kosmetyczny z oczyszczaniem wodorowym

AquaOxy to kombajn kosmetyczny wielofunkcyjny z oczyszczaniem wodorowym. Jest to zaawansowane narzędzie, które łączy w sobie kilka różnych funkcji, pozwalając kosmetologom na wykonanie różnorodnych zabiegów w ramach jednego urządzenia, co jest efektywne z punktu widzenia czasu i kosztów.

AquaOxy posiada specjalistyczne głowice zabiegowe:

  1. Wodorowe oczyszczanie skóry: pozwala na głębokie oczyszczanie skóry z zanieczyszczeń, takich jak: sebum, martwe komórki skóry i zanieczyszczenia atmosferyczne. Działanie na poziomie komórkowym wpływa antyoksydacyjnie, pomaga zachować skórze zdrowy wygląd i poprawia jej odporność.

  2. Terapia mikroprądami: specjalne rolki masujące wytwarzają mikroprądy, które mają na celu stymulowanie mięśni twarzy i poprawę owalu twarzy oraz wygładzenie skóry.

  3. Elektrostymulacja: głowica EMS wywołuje skurcze w mięśniach, co powoduje ich lepsze odżywienie, napięcie i pracę. Dodatkowo wprowadzane są składniki aktywne w głębokie warstwy skóry.

  4. Infuzja spray: głowica służy do rozdrabniania cząstek substancji używanych do zabiegu, dzięki czemu wbijają się one w naskórek pozostawiając na nim delikatną, ochronną warstwę; tą głowicą można wykonać zabieg oksybrazji.

  5. Radiofala z zimną plazmą: zastosowanie fali radiowej stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, co prowadzi do poprawy jędrności i napięcia skóry. Zimna plazma działa na naskórek bakteriobójczo, grzybobójczo, wirusobójczo, a także przyczynia się do usuwania roztoczy z naskórka.

  6. Ciepło-zimno: głowica wykorzystuje wodę, którą może podgrzać do + 50°C w celu rozluźnienia skóry i mięśni przed zabiegiem, a także schłodzić do -10°C aby na zakończenie zabiegu uzyskać działanie ujędrniające, zamykające pory i uspokajające skórę po zabiegu.

Dane techniczne:

Moc: 350W

Ciśnienie zasysania w głowicy aqua: 2,5 MPa

RF: 2 MHz

Chłodzenie głowicy młotka: do -10°C

Ciśnienie infuzji tlenowej: 70-90 KPa

Nagrzewanie głowicy młotka: do + 50°C

Przepływ wody: 12l

Menu: Polskie

Silnik i podzespoły: Korea

bottom of page