top of page
MegaShape PRO

Bezinwazyjna platforma remodelująca sylwetkę

Radiofrekwencja + High Intensity Electro-Magnetic Technology

Magashape Pro to pierwszy na świecie zabieg, który łączy technologię HIEMT z RF.

HIEMT: Pola elektromagnetyczne wywołują tysiące skurczów mięśni z wysoką intensywnością, która zmusza włókna mięśniowe i komórki do namnażania i wzrostu w tempie znacznie szybszym pomagając pacjentom znacznie zwiększyć objętość mięśni.

RF: Podczas gdy ciepło o częstotliwości radiowej może spalić i zniszczyć komórki tłuszczowe. Ogrzewanie o częstotliwości radiowej przygotowuje mięśnie na stres, podobnie jak robi to rozgrzewka przed każdym treningiem. Poprawia ukrwienie mięśni, dzięki czemu stają się silniejsze i szybsze. Podgrzewa również warstwy tłuszczu podskórnego do poziomu, który powoduje apoptozę i zmniejszenie ilości komórek tłuszczowych. Wtedy uszkodzone komórki tłuszczowe będą powoli usuwane przez organizm w naturalny sposób, prowadzący do trwałego usunięcia tłuszczu. Proces radiofrekwencji pomaga również poprawić wiotkość skóry pobudzając do powstawania nowych włókien kolagenu i elastyny w głębokich warstwach skóry.

 

Dzięki technologii HIEMT (skoncentrowana fala elektromagnetyczna o wysokiej energii) mięśnie mogą realizować trening ciągłego rozszerzania i kurczenia włókien, tak aby głęboko zmienić strukturę wewnętrzną mięśni. Technologia pobudza wzrost miofibryli (powiększenie mięśni) do wytwarzania nowych łańcuchów białkowych i włókien mięśniowych (przerost mięśni) oraz zwiększa gęstość i objętość mięśni poprzez ich trening. W technologii HIEMT ruch skurczów mięśni powoduje rozkład kwasów tłuszczowych, dzięki apoptozie zachodzącej w komórkach tłuszczowych. Tak więc HIEMT może wzmocnić i zwiększyć objętość mięśni, jednocześnie zmniejszając skutecznie tkankę tłuszczową.

 

Zwiększenie masy mięśniowej do 25%, zmniejszenie tkanki tłuszczowej do 30%!

 

MEGASHAPE PRO wyposażony jest w dodatkowe głowice na ręce/nogi.

MEGASHAPE PRO ADVANCE posiada dodatkowo głowicę na pośladki.

Dane techniczne:

Fala magnetyczna: 0-7 Tesla

Moc: 3000 Watt

Moc RF: 120 Watt

Częstotliwość: F1: 1-10 Hz; F2: 1-100Hz

Impuls: 300us

Tryby: Model I - sportowy; Model II - delikatny; Model III - profesjonalny

Ekran dotykowy: 10.4 cala

Waga: 72kg

bottom of page