top of page

T-Derm Series

Specjalistyczne koktajle dermokosmetyczne stanowią innowacyjne podejście do pielęgnacji skóry, wykorzystując zaawansowane składniki aktywne, które zostały precyzyjnie dobrane w celu skutecznego poprawienia kondycji skóry.

Te unikalne mieszanki składników zostały stworzone z myślą o spełnieniu różnych potrzeb skóry, począwszy od nawilżania i odżywiania, aż po redukcję zmarszczek i poprawę elastyczności.

Koktajle

KOKTAJLE (1).png

Głównym celem specjalistycznych koktajli dermokosmetycznych jest skoncentrowane dostarczanie substancji aktywnych, które mogą przenikać głęboko w warstwy skóry, aby zapewnić optymalne rezultaty. Koktajle doskonale nadają się do wprowadzania za pomocą sonoforezy, fal radiowych, elektroporacji, mezoterapii bezigłowej, mikroprądów. 

Polecane do urządzeń:

Mezokoktajle

Mezokoktajle do specjalistyczne preparaty stworzone do zabiegów mezoterapii mikroigłowej oraz radiofrekwencji mikroigłowej. Składniki aktywne  zawarte w preparatach posiadają odpowiednie stężenie, wielkość cząsteczek oraz stopień oczyszczenia roztworu, w którym są umieszczone. Mezokoktajle są stosowane w celu nawilżenia i odżywienia skóry, poprawy jej jędrności i elastyczności, redukcji zmarszczek, likwidacji przebarwień czy redukcji cellulitu.

Polecane do urządzeń:

Mezokoktajle.png
bottom of page