top of page

ORGANIC SERIES DERMOKOSMETYKI DLA PROFESJONALISTÓW

Inspirowane i stworzone przez profesjonalistów

Dermokosmetyki Organic Series to wynik wielu lat pracy na rynku profesjonalnej pielęgnacji dla klinik i gabinetów kosmetycznych w Polsce i na świecie.

Rytuały na twarz

Poznaj gamę kosmetyków naturalnych, dzięki którym wykonasz skuteczne rytuały na skórę twarzy, szyi i dekoltu swoich Klientek i Klientów.

ORGANIC DETOX ORGANIC WITAMIN C ORGANIC MOIST ORGANIC BRIGHTENING ORGANIC OXYGEN.png
prosta.png

Prosta struktura organicznych zabiegów

Zrezygnowaliśmy z klasycznego podziału kosmetyków, dzięki czemu dowolne łączenie i mieszanie kosmetyków, pozwolą Ci komponować zabiegi skrojone na miarę nawet najbardziej wymagającej skóry.

Ciągle zmieniamy się na lepsze i dokładamy wszelkich starań, aby nasze działania miały na uwadze kwestie środowiskowe, dlatego korzystamy z różnych innowacyjnych rozwiązań. Opakowania naszych produktów podlegają recyklingowi lub też z niego pochodzą, nie zawierają BPA, energia potrzebna do ich produkcji pochodzi z odnawialnych źródeł, a podczas ich produkcji pochłaniany jest dwutlenek węgla z atmosfery. Opakowania posiadają certyfikaty jakości – w tym opakowania airless ECO CERT, a tuby powstające z trzciny cukrowej mają status “I’m green”.

Ekologiczne opakowania

bottom of page